EGEKENT ARÇELİK SERVİSİ | 0232 329 22 02

İzmir Egekent arçelik servisi merkezimizde sizlerin kullanmış olduğunuz televizyon, klima, beyaz eşya ve kombi gibi arçelik markalı ürünlerin montajı, bakımı ve tamir hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyet garantisi ile en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Kullanıcıların bir çoğu yaşadığı problemlerden kaynaklı büyük sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu aksilikler sizleri mutsuz edebilir, ancak arçelik servisi olarak 7/24 olarak teknik servis olarak hizmet vermekteyiz ve İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa sürede sizlere yardımcı olacağımızın garantisini verebiliriz.

Egekent Arçelik Servisi

Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz cihazların sorunlar çıkartması durumunda yaşayacağınız problemleri engellemek amacı ile teknik ekiplerimiz tarafından kısaca bilgilendirme sunarlar, çözümler bu şekilde sağlanırsa herhangi bir işlem yapılmaz, fakat sorun çözümlenmeyip ve hızlıca destek almak isterseniz egekent arçelik servisi olarak çağrı merkezi veya internet sayafsı üzerinden oluşturacağınız destek taleplerine göre en kısa sürede sizlere ziyaret gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, genç ve hızlı kadromuz gelişmiş teknoloji bilgisine sahip ve kullanmış olduğunuz cihazlar hakkında bilgiye sahiptir. Sorununun neden kaynaklandığı tespit edilerek onarımı sağlanır. Hızlı bir teknik servis için ;

İzmir Egekent Arçelik Servisi İletişim Bilgileri