İzkent Altus Servisi – Altus Teknik Servis

İzkent Altus Servisi hizmeti sunan Univer Teknik, özellikle dikkat ettiği unsurlar ve belirlemiş olduğu kriterler bağlamında ön plana çıkmayı başarmış olan bir firmadır. Söz konusu firmanın benimsemiş olduğu ilkeler ise aşağıda verildiği gibidir.

İzkent Altus Servisi

İzkent Servisi bağlamında ocaklarınızda meydana gelen herhangi bir sorunun ortadan kaldırılmasını mümkün. Evlerinize gelirken, aşağıda verdiğimi unsurlara dikkat ettiğimizi söylememiz mümkündür;

İzkent Altus servisi

İzkent Altus

  • Çalışanlarımızın her birinin galoş kullandıklarını söylemek mümkündür. Özellikle koronavirüs ile karşı karşıya olduğumuz son dönemlerde olası sorunların önüne geçmek istiyoruz. Hijyen koşullarına ekstra önem vermenin ne denli kritik önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu sebeple galoş kullanımına ek, bir de gerekli hijyen ve sosyal mesafe kurallarının tamamını da göz önünde bulundurduğumuzu söylememiz mümkündür.
  • izkent Ocak Servisi bağlamında hizmet sunan iş arkadaşlarımızın her birinin yaka kartı mevcuttur. Bu, müşterilerin nasıl hitap edeceklerini bilmemeleri durumunun önüne geçmek ve karşılıklı iletişimin kalitesini arttırarak, kurumsal kimliği desteklemek gibi durumlar açısından oldukça önemlidir.
  • Güler yüzlerimiz, sahip olduğumuz en önemli imzalardandır. Ürünlerinin bakım / onarım / montaj ya da demontaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin tamamının aklında güler yüzümüz ile kalmamızın ve memnuniyet oranımızı yüksek tutmamızın en temel nedeni budur.

Altus Fırın Servisi

İzkent Fırın Teknik Servisi bağlamında fırın servisi hizmeti sunarak fırının her açıdan dengeli çalışmasını mümkün kılmaya ek, bir de gerekli bilgilendirmeleri yaptığımızı söylememiz mümkündür. Çünkü amacımız, bugün var olan sorunu gidermek ile sınırlı değildir. Yarın meydana çıkması muhtemel olan sorunun önüne geçebildiğimiz zaman işimizi gerçekleştirmiş olacağımızı söylememiz mümkündür.

Davlumbaz Teknik Servisi

Davlumbaz Servisi bağlamında 25 yıllık bir hizmet deneyimine sahibiz. Bu da bizi, daha profesyonel ve daha bilgili yapmaktadır. Davlumbazlarınız da meydana gelen sorunun ne olduğunu profesyonel ekibimize bildirdiğinizde, alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgi edinmeniz de mümkün olmaktadır.

teknik-destek.com adresinden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

İzkent Altus Teknik Servisi olarak, her zaman “dürüst” olma ilkesi çerçevesinde, siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tüm hizmet bölgelerini görmek için tıklayın.