İZMİR TERMİKEL YETKİLİ SERVİSİ | 0232 226 08 88

İzmir Termikel Yetkili Servisi Tüm Termikel ürünlerinizin tamiri ve bakımı için Termikel Servisi yerinde ve atölyede tamir gerçekleştiriyoruz.
Sorunlarınıza %100 Çözüm Termikel Servisi Profesyonel Ekip.

Kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır müşterilerinin 1 numaralı tercihi olan İzmir Termikel Yetkili servisi İzmir’in tüm bölgelerinde uzman ve eğitimli ekibi ile Teknik servisi hizmeti vermektedir.

Sahip olduğunuz Termikel  için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Yeni Termikel servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Termikel  servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Termikel Servisi İzmir

İzmir Yeni  Termikel  servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Termikel  servisi personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Termikel  yedek parça ve servisi konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.

 

İZMİR TERMİKEL YETKİLİ SERVİSİ

Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tesbit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Termikel  yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orjinal Termikel  yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.

Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

İzmir  Servisi Telefon Numaraları : 0232 226 08 88

HİZMETLERİMİZİN BAZILARI

Termikel Bulaşık makınası servisi

Termikel FIRIN servisi

Termikel OCAK servisi
Termikel DAVLUMBAZ servisi
Termikel ANKSTRE servisi
Termikel AKILLI TAHTA SERVİSİ